Loading color scheme

21-01-2023 08:00
1.KOLO
TK Inter -tvrdý povrch

Do zápasu som vstúpil velmi dobre.Viedol som celý čas v priebehu 1.setu s brejkom až do 4:3 ,kedy my na jednu hru vypadol 1.servis a hned som podanie stratil.Z 4:3 bolo po chvili 4:5 , a Maťo sa aj dostal na SB,ktorý som naštastie zneškodnil priamym bodom. O pár chvíl ďalej sme už hrali skrátenú hru kde som sa opäť dostal rychlo do vedenia ale s premienanim SB som mal obrovsky problem ,stav 6:3 som nezvladol keď som 2 minibreaky superovi vratil , a 3.SB som využil iba vďaka kombinacii defenzivneho úderu a štastného sklepnutia sieťky 7:6 . Druhý set bol uplne o niečom inom, zrejme sa Maťo čiastočne zlomil v 1.sete psychicky , a v 2.sete mu absolutne odišlo prve podanie rsp. zahral omnoho viac dvojchýb než v 1.om. Mne naopak celý zápas fungoval servis s vynimkou 1-ho gemu vlastne perfektne ,6:2 .