TK Slavia Agrofert - tvrdy povrch
6 - 3
3 - 6
7 - 10

S Matúšom sme dnes odohrali 2.vzajomne stretnutie. Z 1.zápasu som si zapametal , že s Matúšom to bude zase celkom drina , kedze nerobi vela nevynutenych chýb a z BH je to ostrostrelec . Začal som výborne , po prehratom lose som začínal prijme a hned som šiel do vedenia , ktoré netrvalo zrovna dlho , rýchlych 1:1,2:1,3:1 pre Matúša . Potom sme si ece zo 3-4x povymienali podania : 3:2,4:2,4:3,5:3 až to Matúš síce cez BP ale vlastne bez väčších problemov doklepol - 6:3 , napriek jasnemu vysledku docela dlhy set cca 45min. 2.set som začínal na servise ja , z 1.setu som sa poučil a rozhodol som sa zagresívniť hru čo sa my aj podarilo . Neuveritelne rýchlo som sa postupne dostal až na 5:0 ,30:30 pri Matúšovom podaní ale situáciu som nezvládol . Tak rýchlo ako som sa do vedenia dostal sa podarilo súperovi aj skorigovať : 5:1,5:2,5:3 až sa my nakoniec podarilo pár krát si pomoct aj podanim a už som konečne ten set doklepol. Zostávalo nám iba niekolko minút z času rezervácie kurtu a preto sme sa bleskurýchlo rozhodli na ST. Začínal Matúš , po mojej chybe a následne 2chybe bolo rýchlych 2:0 a teda katastrofálny štart, nasledovala šnúra podržaných bodov po podaní až sme sa dostali na stav 6:5 kedy sa my konečne podarilo zmazat súperov minibrejk. Další bod dost ovplyvnila páska , ktorá ma zvýhodnila , kedže Matúš sa ocitol na siety a dosť mu skomplikovala život ked my kvôli nej vlastne iba nabil pri svojom poslednom údere a ja som lahký BH volej trestuhodne práskol iba do siete 7:6 pre Matúša. V dalších bodoch som sa maximalne koncentroval predovšetkým na udrzanie sa vo výmene a trpezlivosť my priniesla 4 body po sebe a teda celkový obrat v ST s pomerom 10:7 ! Dnes ma to veľmi bavilo ale veľmi som cítil herný výpadok(1,5mesiaca), aj moj zdravotny problem s pätou my nepomáhal a o tej únave po zápase any nehovorim kedy som nevedel pomaly lapiť dych. Dnes bol každý set úplne iný ,1. Som spoliehal na defenzívu , nefungovalo my podanie a Matúš somnou vytrel podlahu. 2. som prepol do útoku a otočil svoj výkon o 360 stupnov, a 3.set bola hra až na nechutnú istotu takmer skoro až bez agresivneho úderu.