TK Lamač - Antuka
7 - 5
4 - 6
6 - 2

S Petom sme odohrali naše 2. vzajomne stretnutie , vyvijalo sa teda podstatne inak ako to 1. Zacal som absolutne katastrofalne stratenym servisom , nasledne som sa sice vratil okamzite ale po dalsich 3 gemoch som prehraval uz 4:1 o 2 podania , nakolko my nepadal servis a Peto nehral sice velmi agresivne ale trpezliva hra v kombinacii s neocakavanimy nabehmy na siet a dlhymi returnmy ma v ten moment demolovali. Nasledne som vsak presunul vsetku energiu na bezchybnu hru a s nou sa my darilo posielat aj tvrdsie udery blizsie k ciaram a onedlho bolo zrovnane , a dokonca som aj odpodaval na 5:4. Dalsie 2 gemy patrili jednoznacne podavajucim hracom , 6:5 , a v tomto geme som nenechal nic na nahodu a ziskal som ho jednoznacne pred seba. 2.set zacal v podobnom duchu ako 1. , a teda katastrofalnym zaciatkom , skoro ziadne trafene 1. podania k tomu aj niaka 2 chyba v kombinacii s Petovou trpezlivou hrou som sa opet ocitol s mankom servisu. 0:1,0:2,1:2,1:3 a takto sme si drzali servisy v podstate az do konca setu az som ho prehral 6:4 aj ked nejake tie brejkbaly som rozhodne mal. 3.set sme sa dohodli na klasickom sete co mne osobne rozhodne vyhovovalo viac ako nahodny ST . V nom som sa rozhodol pre 100% ofenzivu aj ked to nekorešponduje uplne s mojim hernym štýlom chcel som uhrat co najviac gemov a superovi naopak nedovoliť nič. Servis zacal fungovat lepsie predovsetkym som vypustil 2chyby , a akoby zazrazkom v 3.sete sa my darili v podstate vsetky herne udery , 1:0,1:1,2:1 a da sa povedat ze brejk na 3:1 bol absolutne zlomovym az som postupne doklepaval set az na konecnych 6:2. 1. 2 sety rozhodne nemozem povedat ze by sa my hralo dobre , casto som chyboval nefungoval my servis zatial co Pedrovy naopak dost casto padalo prudke 1. podanie s ktorym som mal casto problem , 3.set bol uplne ina kava povedzme ze takto nejako si predstavujem svoju hru ked uz musim hrat útočne prave ja.