fbpx

Loading color scheme

RECENZIE

 

 

 

FB IMG 1661167815918

Ďakujem za pohár, dorazíl v poriadku. Posielam foto a krátky text. WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK som našiel na fb ako reklamu. Veľmi som si neveril, ale moja priateľka Janka, neváhala a prihlásila ma na bedminton, začo jej patrí veľké Ďakujem! Na narodeniny som dostal novú raketu a začali sa prvé zápasy. Bedmintonu sa amatérsky venujem aktívne 4 roky. S kamarátmi už navzájom poznáme štýl hry, preto mi prišlo úplne vhod zmeniť súperov, stretnúť nových ľudí a nadviazať priateľstvá. V súťaží sa stretli aj úplní nováčikovia, ale aj skúsení amatéri, s ktorými zápasy naozaj stáli zato! Play off obsadili skvelí hráči a hráčky! Finálový zápas patril, medzi najťažšie zápasy v mojej ,,kariére". Neľutujem čas obetovaný kamoši šport lige a odporúčam každému skúsiť tento štýl a spôsob športovania. Teším sa na ďalšiu sezónu v bedmintone!

 Lenka

 WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK Letnej tenisovej 🎾🥎KAMOŠI ŠPORTLIGY v Bratislave sa zúčastnila aj hračka Lenka Čuboňová👩‍🦰. Spomedzi 28 hráčov skončila na vyboronom 4 mieste. V základnej časti vyhrala z 8 zápasov 6👍. Posupupila do PLAY OFF, kde podľahla v semifinále Zdenkovi Pápayovi. 

Lenka je neskutočný bojovník a ma naš veľký obdiv a rešpekt. 👍👍👍
Lenka okomentovala účasť v KAMOŠI ŠPORTLIGE
Liga bola fajn, výborný nápad. Musím  povedať, že som si v nej našla výborného tenisového parťáka, s ktorým hrávam doteraz. A cez neho som si našla skvelého tenisového trénera. Za to ďakujem a som veľmi vďačná za takúto "náhodu" alebo možno aj moju snahu sa posunúť vpred, a preto som sa prihlásila do ligy.  V každom prípade, tenisovo ma táto liga veľmi posunula dopredu, vďaka novým kontaktom. 
Prajem veľa úspechov a ďakujem za možnosť zahrať si.
S pozdravom,Lenka

 

FB IMG 1661288320305

Do KAMOŠI ŠPORTLIGY sa prihlásili aj ženy 👩‍🦰a jednou z nich je Košická 🇸🇰hračka stolného tenisu 🏓JANA HUSKOVÁ. Aktívne odohrala všetkých 8 zápasov a dokázala byť vyrovnaným súperom a odohrať zaujímavé zápasy.👍 Statočne bojovala proti skúsenejším hráčom. Má nás veľký rešpekt a obdiv. Janka okomentovala svoju účasť v KAMOŠI ŠPORTLIGE. 😉

Všetky zápasy boli zaujímavé nakoľko každý hráč mal inú personalitu a hraci level.

Bolo to príjemné zahrať si s dovtedy neznámymi ľuďmi a, kým sme končili zápas tak sme stihli aj príjemné rozhovory na rôzne témy.

Vrelo odporúčam každému sa prihlásiť do KAMOŠI ŠPORTLIGY

S pozdravom Janka

Semancik

Vďaka za organizáciu tenisovej ligy v Prešove. Dúfam, že čoskoro začne ďalšia sezóna ako v tenise tak aj v bedmintone.
S pozdravom
Peter Semančík🧒🏆🎾🏸

Istok1261407254

Tomáš nám poslal fotku s pohárom za prvé miesto a jeho názorom na KAMOŠI ŠPORTLIGU. 

Pekný deň prajem zasielam foto s vyhratym pohárom.
V prvom rade mi www.kamosi-sportliga.sk a možno sa budem opakovať dala možnosť spoznať nových súperov a teraz už aj priateľov. Každý zápas si musím vybojovať či už je to slabší alebo silnejší hráč. Každý z nich má iný štýl hry, a to je dobre. A samozrejme gratulujem k druhému a tretiemu miestu, ale aj tým, čo sa zlepšujú z dňa na deň, lebo my to dávajú každým zápasom najavo. Odporúčam za prihlásiť do tejto ligy a skúsiť niečo nové a, keď už nič iné aspoň sa trochu pohýbeme a zašportujeme.

 squash

Zdarec, pohár je už "doma" ďakujem.
Kamoši športliga je fajn súťaž, pre vytvorenie si nových priateľstiev, športovania. Ja som ju vtesnal k ostatným športom na vyskúšanie, čo bude ďalej. Zistil som, že squash mi ide a, keby som nehrával futsal ostanem pri ňom vážnejšie. Vďaka WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK za naučenie sa niečoho nového nielen o sebe.
Ďakujem a nech sa Vám darí.

 

Šidlik 

V prvom rade, Vám chcem poďakovať, že ste zorganizovali tieto podujatia v rôznych častiach Slovenska. Ja som sa prihlásil do súťaže stolný tenis prvý krát s vedomím, že si nájdem sparingpartnérov a tým mi bude umožnené hrať s rôznymi ľuďmi, s rôznymi štýlmi hrania. Okrem očakávania som spoznal nové tváre, nových priateľov, ktorí sú taktiež zanietení do tohto športu. Čo sa týka finálového zápasu, ten do stavu 3:3 bol veľmi vyrovnaný, no napokon sa na mňa usmialo šťastie. Horšie bude obhájiť si tento kredit, pretože hráči sa zlepšujú, prichádzajú noví a k tomu v 3.kole som si vyvrtol ľavý členok. Je to iba šport a takto treba brať. S pozdravom Viktor Šidlík.

 

 

 Istok8843395

Najaktívnejším hráčom WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK je Tomáš Ištok z Košíc. 🏸🏓🎾Odohral už 33 zápasov. V letnej Košickej bedmintonovej lige skončil na skvelom 1. mieste 🏆🥇z 11 zápasov vyhral 10 a 1 krát remizoval. Taktiež sa zapojil do letnej stolnotenisovej ligy, kde prehral po tuhom boji až vo finále s Patrikom Palenčikom.🥈 Tomášova chuť po víťazstve sa ukázala v jesennej stolnotenisovej🏓 Košickej lige, ktorú suverénne vyhral bez jedinej prehry. 🏆🥇
Chuť po víťazstve a nových výzvach chce otestovať v novej TENISOVEJ KOŠICKEJ lige, do ktorej sa prihlásil.🥎🎾 Dúfame, že sa situácia čoskoro zlepší😉 a konečne budeme môcť naplno športovať. Prajeme Vám kasárne a pokojne Veľkonočné sviatky.

TOMÁŠ okomentoval svoju účasť v KAMOŠI ŠPORTLIGE.
Táto amatérska liga bola pre mňa novou skúsenosťou a zároveň výzvou. S obavami či sa moje športové zručnosti aj naplnia k víťazstvu, ale podarilo sa. Rád som spoznal nových spoluhráčov a hlavne ich spôsoby hrania. Každopádne všetkým odporúčam, čo sú súťažívy a neradi sedia pre televízorom, aby si to vyskúšali. Kvalitné si zašportujete a pri silnom odhodlaní a vytrvalosti aj vyhráte. Už teraz mám za sebou aj stolnotenisovú ligu a úspešne. Taktiež som sa zapojil aj na ďalšie kolo tenisovej ligy... Tak sa teším na nové výzvy 🏸🏓🎾🏆🥇

 PARTNERI 

 

Chcete sa stať partnerom KAMOŠI SPORTLIGY?
Chcete zvýšiť návštevnosť vašeho areálu?
S KAMOŠI ŠPORTLIGOU získáte, veľa nových hráčov, ktorí budú pravidelne navštevovať vaše športové centrum.
Chcete propagovať svoju firmu, značku, obchod na našich stránkach (Facebook, webové stránky, instragram, email...) Prosím kontaktujte nás na emailu informacie@kamosi-sportliga.sk alebo na čísle 0944246428

 

                                                 partneri sport obchod

Novým partnerom KAMOŠI ŠPORTLIGY ligy je http://www.sportobchod.sk   

18 rokov hráme v športových potrebách prvú ligu.  Stále beháme po ihriskách a skúšame si naše produkty.  Preto vieme vybrať raketu, s ktorou vám to bude páliť, loptičky, čo nebudú lietať do autu, hokejku, o ktorú nezakopnete aj všetko ostatné
Najdete tam produkty na
- Futbal 
- Hokej 
- Badminton 
- Tenis 
- Florbal 
- Zimné korčuľovanie
- In-line korčule 
- Squash 
- Cyklistika 
- Športová výživa
- Strešné nosiče a boxy a veľa ďalších....

 

 0001 554343251 20210429 153112 0000

 

Partnerom http://WWW.KAMOSI-SPORTLIGA.SK" je Bratislavská reštaurácia BeAbout https://www.beaboutburger.sk/" aria-label="https://www.beaboutburger.sk/">https://www.beaboutburger.sk/

V máji 3 hráči získajú darčekový poukaz v hodnote 15€ na útratu v reštaurácii BeAbout. 
 
V BeAbout nájdete širokú ponuku tých najkvalitnejších po domácky vyrobených BURGEROV overených Našimi stálymi a spokojnými zákazníkmi. Našu stálu ponuku sa snažíme pravidelne oživiť špeciálnymi ponukami mesiaca.
 
V BeAbout si zakladajú na tom, aby každý hosť odchádzal spokojný a s dobrým pocitom nielen v žalúdku.
 
Servírujú  pre Vás denne čerstvé hamburgery a ostatné jedlá len z kvalitných surovín. Nechýba ani široká ponuka nápojov z celého sveta, koktejly, pivo, dobrá nálada a priateľská atmosféra.
 

 

0001 252901648 20210423 165717 0000

NOVÝM SPONZOROM   V BRATISLAVE  JE AUTOSERVIS HADVO www.hadvoservis.sk  venoval do ligy 4 ceny. Na konci jarnej časti vylosujeme 4 hráčov ktorí získajú dohodnuté ceny. 

Autoservis Hadvo je rodinná firma, poskytujúca každému klientovi profesionálu, prvotriednu starostlivosť pod jednou strechou.
Ponúka  služby:
Pre klientov je k dispozícii 860m² servisu, skúsených automechanikov s dlhoročnou praxou, proklientských prijímacích technikov a viac ako 40 parkovacích miest. Autoservis je kompletne vybavený pre servis: osobných vizidiel, úžitkových vozidiel, nákladných vozidiel,  motocyklov. Našou snahou je ponúkať kvalitné, flexibilné a výhodné služby v priateľskom prostredí. Ak patríte medzi tých, ktorí hľadajú individuálny prístup k svojmu podnikaniu, ponúkame Vám možnosť využiť všetky výhody starostlivosti v autoservise Hadvo.

                                               

 

Screenshot 20201109 213912

 

 

 

 Pre všetkých hráčov KAMOŠI ŠPORTLIGY V BRATISLAVE v TENISE sme dohodli lepšie ceny kurtov v LEON SPORT CLUB leto zľava 1 €💶, zima 2€ 💷
(Adresa:Cesta na Senec 12, 821 04 Bratislava - Zlaté piesky) www.leonsportclub.sk
Každý hráč KAMOŠI ŠPORTLIGY ktorý odohraje zápas NAŠEJ JESENNEJ KÁMOŠI ŠPORTLIGY v LEON SPORT

CLUBE dostane IONTOVÝ NÁPOJ ZDARMA 🥤🥤
Všetci hráči Bratislavskej JESENNEJ TENISOVEJ LIGY dostanú pri prvom zápase😉 v LEON SPORT CLUBE 👍TENISOVÚ OMOTAVKU zdarma 🎾
Po skončení JESENEN TENISOVEJ KAMOŠI ŠPORTLIGY V BRATISLAVE nahodne vyžrebujeme 3 HRÁČOV ktorý dostanu
- SADU TENISOVÝCH LOPTIČIEK 
- UTRATU 10 €💷 NA BARU V LEON SPORT CLUBE
- 3x TENISOVÚ OMOTAVKU 
VÍŤAZ KAMOŠI ŠPORTLIGY DOSTANE VÍŤAZNÝ POHÁR 🏆ZO SVOJIM MENOM.                          

                                                                                

                                                          Screenshot 20201109 213822

Dohodli sme pre hráčov KAMOŠI ŠPORTLIGY V TENISE V PREŠOVE výborne ceny za prenájom kurtov. Cena ktorá sa len, tak nedáva... TK GSM PREŠOV vám dáva zľavu na 2 hodiny za 5€ LETO, ZIMNNÁ SEZONA 1 HODINA ZA 10€ Stačí sa preukázať, že ste hráčom KAMOŠI ŠPORTLIGY ( doklad totožnosti)
Telefóne číslo na rezerváciu kurtov je :0907 594 426 - Marek Potočňak, adresa Sidlisko Duklianskych hrdinov 3,

Na začiatku ligy sme vám sľúbili nejaké zaujímavé ceny.🥇🏆 Niečo málo sme pre vás pripravili. 😉 Po skončení jarnej KAMOŠI ŠPORTLIGI v tenise v meste PREŠOV 🇸🇰budeme náhodné losovať 4 hráčov, ktorí získajú jednu z cien.👍 VÝPLET RAKETY 🎾

SADU TENISOVÝCH LOPTIČIEK 

3 KRÁT OMOTÁVKU NA TENISOVÚ RAKETU.

ÚTRATA NA BARE 10€ V TK GSM


Cenu pre hráčov KAMOŠI ŠPORTLIGY V PREŠOVE venoval TK GSM PREŠOV. 👍👍👍

 

 Screenshot 20201109 213912

                                                    Screenshot 20200227 123130